Konsolidácia pôžičiek

V dnešnej dobe sa stáva čoraz častejšie, že ste nútení si požičať peniaze. Mnoho ľudí nezostane len pri jednej pôžičky, ale využíva viac a viac úverov. Razom sa tak veľmi jednoducho dostanete do situácie, kedy je potrebné mesačne splácať hneď niekoľko úverov a pôžičiek, čo nie je jednoduché, ako po stránke finančnej, tak aj po stránke organizačnej a administratívnej. U každého úveru je potrebné počítať s určitým úrokom, prípadne poplatkom za vedenie. Vo výsledku potom platíte niekoľkokrát za vedenie úverového účtu a rôzne úroky za rôzne dlhy. A platíte zbytočne. Všetky Vaše pôžičky a dlhy možno pohodlne zlúčiť do jednej pôžičky, ktorá bude výhodnejšie as nižšou mesačnou splátkou. Toto zlúčenie sa nazýva konsolidácia pôžičiek.

Nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu

Asi nie je potrebné pripomínať, že pôžičky pre nezamestnaných sú prevažne z nebankovej časti finančného trhu. Pre ľudí bez práce budú zaujímavé tie nebankové pôžičky, pri ktorých nie je potrebné dokladať výšku príjmov. Ľudia bez príjmu môžu žiadať o pôžičku napríklad u spoločnosti Provident, ďalej sa na tento typ pôžičiek sa špecializujú najmä malé nebankové spoločnosti, ktoré poskytujú tzv SMS pôžičky pre nezamestnaných.

Výhody konsolidácie dlhov

Konsolidácia dlhov sebou teda prináša hneď niekoľko pozitív. Tou bezpochyby najdôležitejšou výhodou je zníženie mesačnej splátky. Dôležité je tiež to, že sa zbavýte ostatných poplatkov. Jednoduchšie je potom tiež administratíva. Nie je treba riešiť niekoľko splátok, ale len jednu. Ďalšia výhodouj je možnosť vziať si v rámci konsolidácie dodatočnú výhodnejšie pôžičku.

Typy konsolidácie dlhov

Konsolidáciu pôžičiek dnes ponúka celý rad finančných inštitúcií ako v bankovom, tak aj v súkromnom sektore. Pri dojednávaní konsolidácie dlhov je vhodné starostlivo vyberať. Nutné totiž povedať, že v ponuke programov jednotlivých spoločností sú často dosť značné rozdiely. Na finančnom trhu je tak obrovské množstvo konsolidačných produktov so špecifickými parametrami, z ktorých si vyberie za odbornej pomoci naozaj každý. Prihliadnuť je potrebný na mnohé špecifikám, ako sú napríklad počet a výška úverov, typy úverov, poplatky sojené s vedením úveru a ďalšie kritériá. Konsolidácia dlhov je veľmi užitočný produkt, ktorý sa celkom iste oplatí pre mnoho z vás, ušetríte tak nemalé peniaze, ktoré bude možné využiť na iné účely.

Výhody konsolidácie

  • Znížite si splátku
  • Ušetríte každý mesiac
  • Možnosť dodatočnej pôžičky
  • Nižšie poplatky
Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 32, 747 21, Kravaře, ČR. Všechna práva vyhrazena. Akčné-Pôžičky.sk
Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Nie sme poskytovateľom pôžičiek