Pôžička bez dokladovania príjmu

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú určené klientom s nízkymi alebo zle preukázateľnými príjmami. Či už sa jedná o zamestnancov s minimálnou mzdou, ľudí na sociálnych dávkach alebo o žiadateľa, ktorí príjem majú, ale z najrôznejších dôvodov ho nemôžu oficiálne preukázať.

Pôžičky pre študentov, dôchodcov i nezamestnaných bez príjmu

Pôžička bez doloženia príjmu je produkt, ktorý tak môžu získať aj študenti, dôchodcovia, nezamestnaní, ženy na materskej alebo ľudí, ktorí sa živia občasnou výpomocou a brigádami. Tento typ úveru môžeme hľadať predovšetkým v ponuke nebankových spoločností a súkromných osôb. Nie všetky nebankové pôžičky sú bez doloženia príjmu.

Rýchla pôžička ak nemáte príjem

Rýchlu pôžičku bez doloženia príjmov nájdeme aj v oblasti tzv SMS pôžičiek. U týchto mikroúverov nielenže nie je potreba dokladať príjmy, ale vďaka online žiadosti, schválenie do niekoľkých minút a okamžité zaslanie peňazí sú tieto pôžičky doslova bleskové. To platí najmä pre pôžičky na bankový účet.

Nemusíte dokladať príjmy

Pôžička bez dokladovania príjmu bola do donedávna doby výsadou nebankového sektora. Dnes tento typ úveru ponúkajú aj niektoré banky. Nechcú totiž svojich klientov zaťažovať zbytočnou administratívou a nutnosťou doručenie dokladu o príjmoch. Pre získanie takejto pôžičky stačí len správne vyplniť internetový online formulár a pôžičky bez potvrdenia o príjme môže byť behom pár minút schválená.

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 32, 747 21, Kravaře, ČR. Všechna práva vyhrazena. Akčné-Pôžičky.sk
Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Nie sme poskytovateľom pôžičiek