Nebankové pôžičky

Pôžičky od banky alebo nebankové spoločnosti? U banky síce dostanete výhodný úrok, ale oveľa miernejšie podmienky pri posudzovaní majú nebankové pôžičky. Tie sú zaujímavou alternatívou k bankovým úverom a sú dostupné širokému spektru obyvateľov za serióznych podmienok. Rozlišujeme niekoľko typov nebankových pôžičiek podľa zaistenia, doby splatnosti a výšku čiastky. S akými druhmi sa môžete najčastejšie stretnúť?

Krátkodobé nebankové pôžičky pred výplatou

Medzi najvyužívanejšie nebankové produkty patria krátkodobé pôžičky s dobou splatnosti od 1 do 30 dní a prevažne vo výške 300 Eur. Poskytovatelia týchto mikropôžičiek neposudzujú žiadateľa z hľadiska jeho príjmu, registrov a nepožadujú ručenie ani zástavu. Tieto pôžičky slúžia na preklenutie nedostatku peňazí pred výplatou a peniaze zvyčajne dostanete na účet do hodiny od schválenia.

Strednodobé nebankové pôžičky na niekoľko rokov

Strednodobé nebankové pôžičky smelo konkurujú spotrebiteľským pôžičkám ako výškou sumy v rádoch desaťtisícov až státisícov korún, tak dobou splatnosti niekoľkých mesiacov až rokov. Žiadatelia väčšinou musí doložiť svoj príjem alebo inak preukázať svoju bonitu a spoločnosti si ich preverujú v registroch dlžníkov, avšak nie vždy je toto pravidlom.

Nebanková hypotéka so zástavou

Menšie ponuku tvoria dlhodobé pôžičky so zástavou nehnuteľností, tzv. Americké hypotéky, ktoré môžete využiť ako na nákup nehnuteľnosti, ako aj pre financovanie ľubovoľných potrieb bez dokladovania účelu. Úrok je oveľa nižšia ako u strednodobých pôžičiek a prekážkou nie je záznam v registri ani nízka bonita. Spoločnosť si takto mierne podmienky môže dovoliť, pretože v prípade nesplácania úveru speňaží zástavu.

Jednoduché získanie pôžičky

O pôžičky môžete požiadať nielen na pobočkách spoločností, ale aj cez telefón alebo internet. Solídny spoločnosti garantujú rýchle rokovanie pôžičky, férové zmluvné podmienky au mikropôžičiek prvú pôžičku zadarmo. Klienti si tak môžu pôžičku vyskúšať a presvedčiť sa, že nenesú žiadne riziko.

Dohodnite si pôžičku online

Zaujala Vás nebanková pôžička? Odporúčame napríklad Hyper pôžičku. Využite rýchle a jednoduché možnosti ako dojednať túto pôžičku online za pár minút.

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 32, 747 21, Kravaře, ČR. Všechna práva vyhrazena. Akčné-Pôžičky.sk
Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Nie sme poskytovateľom pôžičiek