Pôžičky pre nezamestnaných

Peňazí nazvyš nemajú ani tí, ktorí majú stále zamestnanie, nieto potom ľudia bez práce, ktorí sú odkázaní len na sociálne dávky a na občasnú príležitostnú brigádu. Ak sa potom prihodí nejaká nečakaná udalosť, ktorá si vyžaduje finančnú investíciu, môže vzniknúť problém. Na finančnom trhu ale nájdeme rad pôžičiek, o ktoré môžu žiadať aj ľudia bez práce. Pozrime sa na pôžičky pre nezamestnaných trochu podrobnejšie.

Nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu

Asi nie je potrebné pripomínať, že pôžičky pre nezamestnaných sú prevažne z nebankovej časti finančného trhu. Pre ľudí bez práce budú zaujímavé tie nebankové pôžičky, pri ktorých nie je potrebné dokladať výšku príjmov. Ľudia bez príjmu môžu žiadať o pôžičku napríklad u spoločnosti Provident, ďalej sa na tento typ pôžičiek sa špecializujú najmä malé nebankové spoločnosti, ktoré poskytujú tzv SMS pôžičky pre nezamestnaných.

SMS pôžičky

SMS pôžičky sú malé okamžité a dostupné pôžičky do 350 €. Možno o ne žiadať pomocou SMS správy z mobilného telefónu alebo prostredníctvom online formulára na internetovej stránke danej spoločnosti. Pre získanie pôžičky Vám spravidla stačí občiansky preukaz, až na výnimky nie je potreba dokladať potvrdenie o príjme a niektoré SMS pôžičky sú aj bez registra.

Ferratum, Netcredit, Crediton a ďalšie

Asi najznámejší SMS pôžičkou je pôžička Ferratum, na našom finančnom trhu ale pôsobí aj bezpočet ďalších spoločností - napríklad Pozickomat.sk, NetCredit, Crediton, a ďalšie.

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 32, 747 21, Kravaře, ČR. Všechna práva vyhrazena. Akčné-Pôžičky.sk
Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Nie sme poskytovateľom pôžičiek