Pôžička pred výplatou

Malá, rýchla, krátkodobá a hlavne dostupná - to je pôžička pred výplatou. Možno o ne žiadať aj pomocou SMS, "pred výplatou" potom preto, že slúžia na preklenutie krátkodobého nedostatku peňazí práve v období pred výplatou. Prišli k nám zo Škandinávie, kde sú už mnoho rokov veľmi populárne, a preto sú tiež označované ako "fínskej pôžičky".

Malé a krátkodobé pôžičky

Ako už bolo spomenuté, jedná sa o pôžičky malé, spravidla do 350 €. Typicky sa jedná o čiastky 100, 200 alebo 300 €. Skrátka toľko, koľko danému žiadateľovi chýba do ďalšej výplaty. Charakteristická je tiež krátka doba splatnosti - maximálne 30 dní.

Rýchla pôžička pred výplatou

Pôžička pred výplatou je tiež extrémne rýchla. Poskytovatelia týchto miniPôžičiek vedia, že ak niekto o SMS pôžičku žiada, potrebuje peniaze ihneď - okamžite. Preto žiadosť, schválenie a poslanie peňazí väčšinou nezaberie viac než desiatky minút. Najmä v prípade, keď sa jedná o pôžičku pred výplatou na účet.

Takisto ľahkou dostupnosťou medzi ostatnými typmi úverov vynikajú. Doklad o príjme nie je až na výnimky potreba - žiadať môžu napríklad aj ženy na materskej dovolenke. U niektorých pôžičiek pred výplatou sa dokonca tolerujú registre dlžníkov.

Až 350 € pred výplatou

Pre niekoho 100 € nemusí predstavovať nijako závratnú sumu. Ak ste si ale zle spočítali mesačné výdavky a nemáte na týždeň či dva do výplaty ani euro na základné potraviny, môže byť pôžička pred výplatou do 350 € doslova záchranou. Čiastku 350 € nie je problémom získať v podstate u žiadnej zo spoločností, ktoré pôžičky do výplaty poskytujú.


Žiadosť o pôžičku pred výplatou

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o., Komenského 32, 747 21, Kravaře, ČR. Všechna práva vyhrazena. Akčné-Pôžičky.sk
Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Nie sme poskytovateľom pôžičiek